Opera Historica 1/2016

zpět na výběr knih
Obálka

Kolektiv autorů

V letech 1991 až 2011 vyšlo patnáct svazků neperiodického vědeckého sborníku Opera historica (Editio Universitatis Bohemiae Meridionalis) zaměřeného na vybraná témata sociálních, kulturních a politických dějin společnosti českých zemí, respektive habsburské monarchie v raném novověku. Od šestnáctého ročníku Opera historica – Časopis pro dějiny raného novověku vychází dvakrát ročně jako vědecký časopis, který klade důraz především na politické, kulturní a intelektuální dějiny raného novověku v evropských souvislostech.

Vydavatelem časopisu je Historický ústav Filozofické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Po technické a distribuční stránce je vydávání časopisu zajištěno nakladatelstvím NLN. Ke struktuře časopisu patří vědecké studie, aktuální vědecké projekty, materiálové stati s kratšími edicemi pramenů, recenze a glosy o novinkách v raném novověku. O kvalitu časopisu se stará jedenáctičlenná redakční rada a výkonný redaktor.

Opera historica – Časopis pro dějiny raného novověku nabízejí své stránky všem autorkám a autorům, jejichž původní vědecké texty úspěšně projdou recenzním řízením. Interdisciplinárně pojaté příspěvky považuje redakční rada za jeden z cílů svého dlouhodobého úsilí.

Počet stran: 152

Vazba: brožovaná

Ilustrace: žádné

Formát: 165 x 235

ISBN: 1805-790X

Datum vydání: 11. října 2016

 


Objednávka


Tištěná kniha

není k dispozici

E-kniha (formáty ePub a Kindle, bez DRM)

není k dispozici

Audiokniha

není k dispozici


Hodnocení


Průměr
2
Ohodnotit jako ve škole
Jak hodnotili ostatní
1
 
0 krát
2
 
0 krát
3
 
0 krát
4
 
0 krát
5
 
0 krát
Celkem hodnotilo

0 lidí

 


Komentář k hodnocení


Přidávat komentáře ke knize je možné .

 


Komentáře od našich uživatelů


Zatím nebyl přidán žádný komentář.

 


Vyšlo v médiích


 


Dále doporučujeme